Zájezdy do Barcelony

Zájezdy Barcelona

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Barcelony. Pokud se chystáte v tomto letovisku ve Španělsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Barcelony, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Ze zájezdů do Barcelony vybíráme

Zájezdy do Barcelony

Hlavním městem Katalánska a nejvýznamnějším obchodním městem Španělska je Barcelona. Je také druhým největším městem země a patří mezi nejvýznamnější přístavy ve Středozemním moři. Má i důležité mezinárodní letiště. Toto působivé velkoměsto má bohatou minulost a živou současnost. Je centrem módy, hudby a zábavy. Svým půvabem se rovná Paříži nebo Římu. Najdete tu zajímavé sloučení architektonických stylů – kostely, paláce, gotickou čtvrť, půvabná náměstí, vzácné budovy. Katedrála La Sagrada Familia od Gaudího je nejznámější stavbou města. K jeho dalším dílům patří i neuvěřitelný park Park Guell, Cassa Batllo a Cassa Milla. V gotické čtvrti je historické muzeum, Picassovo muzeum nebo pozůstatky římského chrámu císaře Augusta. Skvělá je i procházka po hlavní promenádě města Las Ramblas. Je tu mnoho obchůdků s typicky španělskými suvenýry, květinami nebo obrazy.

Přehled hotelů v Barceloně

Hotely v Barceloně

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Apsis Porta MarinaHotel****
Barcelona
3 zájezdy již od 14.290
Hotel*** AraneaHotel***
Barcelona
3 zájezdy již od 14.490
Hotel*** RialtoHotel***
Barcelona
3 zájezdy již od 10.390
Barcelona - další odkazy

Zájezdy Barcelona - mohlo by vás zajímat

Na stránce Barcelona last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Barcelony. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Můžete se podívat též na dovolenou v Barceloně od dalších českých cestovních kanceláří. A zajímáte-li se pouze o výhodné last minute nabídky, ty najdete v sekci last minute Barcelona.

Nevadilo by vám odletět na dovolenou do Barcelony z Německa, Rakouska nebo Polska? Pak navštivte stránku věnovanou dovolené v Barceloně s německou cestovní kanceláří. A pokud vás zajímá, jakou nabídku last minute zájezdů mají německé cestovní kanceláře právě teď, podívejte se na last minute nabídku do Barcelony od německých touroperátorů.

Barcelona - alternativní nabídky

Do Barcelony ne? Co zkusit ve Španělsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Barcelony nezaujala, zkuste ve Španělsku nějakou jinou oblast. Máme pro vás další (a určitě dobré) tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

14.11.2014
Kapverdy s all inclusive 16.990,-

Afrika – Kapverdy s all inclusive za 16.990,-. Zlevněno z původní ceny 31.990,-. Termín 18.11. – 25.11.2014. Velmi příjemný hotelový komplex po částečné renovaci, leží… [více]

Egypt s aquaparkem

Osmi denní pobyt v Egyptě, Hurghada s all inclusive za 12.990,-. Termín 29.11. – 6.12.2014. Hotel je součástí hotelové sítě Golden 5 City Hotels &… [více]

12.11.2014
Itálie v lednu, dítě do 7 let ZDARMA

7 nocí s polopenzí, s odjezdem 5.1. – 12.1.2015 do Itálie, Aprica s polopenzí za 8.778,-. Původní cena 9.590,-. Akce platí pouze do 13.11.2014 23:59…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Cestovní kancelář VLNA.cz, 2014

TOPlist